Інтернет-газета ІгрісФото панорама БорисполяПрапор Борисполя
Фото панорама БорисполяПонеділок, 12 вересня 2016, 16:20

Як зробити ставок на дачі з шини

20 липня 2014, 22:36 | Переглядів: 1180

Садівники і городники дуже люблять прикрашати свої ділянки різними декоративними елементами. Невеликий ставок з зеленими рослинами навколо, відмінно урізноманітнює ландшафт присадибної ділянки. Легко, швидко і недорого можна зробити ставок з шини на дачі своїми руками.

Щоб зробити ставок з шини своїми руками на дачі, візьміть велику автомобільну покришку. Найкраще підійде шина від трактора або великовантажника. Безкоштовно знайти її можна, звернувшись в спеціалізований автосервіс. Як правило, покришки зі стертими протекторами нікому не потрібні.

Очистіть її від бруду і відріжте з одного боку загнуту частину. Для роботи підійде ножівка, гострий ніж або електричний лобзик.

Підберіть рівне місце на своїй ділянці там, де ви хочете зробити ставок з шини на дачі своїми руками. Викопайте яму. Її діаметр і глибина повинні бути трохи більше розмірів покришки. Вирівняйте дно, засипаючи його дрібним щебенем.

Встановіть підготовлену шину в поглиблення і вирівняйте дно піском.

Застеліть дно ставка на дачі з шини щільним целофаном. Краще, якщо ви зможете придбати спеціальний покривний матеріал для басейнів, в іншому випадку навіть найміцніший целофан доведеться періодично замінювати через течі. Зверніть увагу на те, що матеріал повинен виступати приблизно на половину метра після розподілу по внутрішній поверхні покришки. Щоб покривний матеріал було зручно розгладжувати всередині шини, залийте ставок водою.

Усуньте зайві складки і закріпіть целофан, підсипавши на дно декоративні камінці. Бажано, щоб вони не мали гострих кутів.

Виверніть краї укривного матеріалу ставка на дачі своїми руками і покладіть їх на землю навколо шини. Закріпіть їх за допомогою великих і дрібних каменів, розкладаючи по вашому смаку.

Якщо у вас є невеликий насос і можливість підвести електрику, встановіть його в центр ставка, закріпивши камінням. Не забудьте убезпечити розетку від попадання вологи.

Ось так просто зробити ставок з шини на дачі своїми руками. Тепер ви можете зайнятися його декоруванням зеленими рослинами. Для цього підійдуть осока, примула, незабудка болотна, латаття, рогіз, болотник, турча та ірис.

Коментарів: (0)

avatar
Igris.com.ua Реклама в Ігрісі Авторські права Співпраця з нами Наші вакансії Контакти Новини Напиши редактору

Copyright 2010 - 2016 "Ігріс.com.ua" Розробка та підтримка сайту Движение БорисполяВхід для редакторів

Rambler's Top100