Фазенда | Корисні поради | Інтернет-газета «Ігріс»
Інтернет-газета ІгрісФото панорама БорисполяПрапор Борисполя
Фото панорама БорисполяСубота, 15 серпня 2015, 11:18

Корисні поради

Час збору врожаю добігло кінця - пора готувати теплицю до зимівлі. Необхідно в теплиці прибрати, звільнити її від залишків рослинності, підв'язувальних матеріалів, щоб у ній нічого не залишилося.

Садівники і городники дуже люблять прикрашати свої ділянки різними декоративними елементами. Невеликий ставок з зеленими рослинами навколо, відмінно урізноманітнює ландшафт присадибної ділянки. Легко, швидко і недорого можна зробити ставок з шини на дачі своїми руками.

Красиві доглянуті стежки біля будинку - мрія кожного дачника. Їх виготовлення - досить дороге задоволення, якщо для цього залучати фахівців. Насправді їх зробити досить просто без серйозних витрат.

Якщо компост приготовлений правильно, то він допоможе грунту відновитися в короткі терміни, поліпшить її структуру і підвищить родючість. Урожайність з удобрених компостом грядок зростає.

Ремонт натяжних стель - велика рідкість. По суті, ремонтувати там нічого, а в разі будь-яких неприємностей полотно треба міняти цілком. Деякі з ушкоджень все ж можна спробувати виправити самостійно.

Одним з найдієвіших способів позбутися бруду у дворі після дощу або танення снігу є заливка всього простору між будинком і прибудовами цементом.

Лаванда - цінна ароматна і декоративна рослина, яка при правильному догляді стане незамінною частиною декору і прикрасою будь-якого інтер'єру. А запах квітучої лаванди освіжить атмосферу будинку і наповнить свіжим ароматом, який має антимікробну і антибактеріальну дію.

Навантаження на підставу біля будинку зі зрубу нижче, ніж у споруд з інших матеріалів. Дерево погано проводить тепло, тому стіни зводять невеликої товщини, до того ж деревина відрізняється малою вагою.

Намилувавшись красивими інтер'єрними картинками, ми часто забуваємо про справжнє призначення садових меблів і вибираємо не зовсім те, що потрібно нам самим. Грамотно підібрані меблі здатна зробити сад більш виразним і затишним, не вимагаючи при цьому серйозних матеріальних витрат.

Хостинг від uCoz
Igris.com.ua Реклама в Ігрісі Авторські права Співпраця з нами Наші вакансії Контакти Новини Напиши редактору

Copyright 2010 - 2015 "Ігріс.com.ua" Розробка та підтримка сайту Движение БорисполяВхід для редакторів

Rambler's Top100