Інтернет-газета ІгрісФото панорама БорисполяПрапор Борисполя
Фото панорама БорисполяВівторок, 13 вересня 2016, 05:19

Які акрилові фарби кращі

25 липня 2014, 05:03 | Переглядів: 1529

Акрилова фарба - це емульсія, яка виходить шляхом додавання у воду пігментів, а також сполучною основою на базі полімерів у вигляді поліакрилатів або ж їх сополімерів. Таке поєднання практично можна назвати акриловим латексом, адже фарби приголомшливо стійкі і «некапризні».

Частинки полімерів і пігменти акрилових фарб не здатні розчинятися у водному середовищі, що забезпечує отримання стійкого і міцного кольорового покриття при нанесенні складу на поверхню після випаровування води з неї.

Застосування
Акрилова фарба може застосовуватися для фарбування різних поверхонь. Нею обробляють стіни і стелі, виконані з цегли, наносять зверху штукатурки, шпалер, гіпсокартону, а також фарбують елементи конструкцій з ДВП і ДСП.

Таке широке використання акрилових фарб можна пояснити їх гарними якісними показниками і перевагами перед іншими видами фарб. У першу чергу на них не впливають перепади температур, а склади відрізняються своєю кольоростійкістью - їх відтінки і текстура не змінюється по закінченню часу. Крім того, деякі акрилові фарби є вологостійкими. Також на поверхні сухої суміші не утворюється тріщин, що забезпечує її цілісність - покриття має еластичну основу, яка стійка до механічних впливів різного роду.

Ще однією перевагою акрилової фарби можна назвати її високу покривну дію і надійне зафарбовування нижніх шарів або інших похибок. Фарби на основі акрилу не токсичні, не мають різкого запаху і швидко сохнуть після нанесення.

Робота з акрилом
Нанесення акрилової фарби може здійснюватися на будь-які поверхні за допомогою кисті, валика або ж спеціально призначених пристроїв у вигляді розпилювачів, що дозволяє самостійно фарбувати стелі і стіни. За допомогою таких фарб є можливість створювати унікальні інтер'єрні рішення, наповнені широкою колірною палітрою. Що ж до відтінку, то можна купити акрилову фарбу білого кольору і будь який колір для неї - додаючи невеликими порціями обраного кольору, можна досягти бажаного відтінку. Слід зазначити, що в більшості випадків пропонується матова фарба, проте існує суміш з приємним шовковим відблиском.

Вибір фарбувального складу
Сучасний будівельний ринок пропонує споживчому попиту широкий асортимент акрилових фарб - для використання при зовнішній і внутрішній обробці, для облицювання фасадів, покриттів стін і стель, а також комбіновані типи сумішей, призначених як для зовнішніх і внутрішніх робіт, так і для обробки стелі та стін.

Сказати, що та чи інша марка сьогодні краща на ринку, не можна, однак є ряд параметрів, які домінують у виробників якісних матеріалів. Так, для внутрішніх оздоблювальних робіт вибирайте фарби, які мають маркування «для внутрішніх робіт», такі фарби практично не мають запаху. Підійдуть і фарби з маркуванням «для стель і стін». Універсальні є варіантом компромісним, для декорування їх використовувати не варто, зазвичай набувають їх будівельники для чистових робіт у нових приміщеннях.

По передачі кольору та естетичності кращими вважаються глянцеві акрилові фарби, але для розпису або декоративно прикладної творчості використовувати все ж потрібно напівглянцеві. Матові фарби - оптимальний варіант для тих, хто захоплюється Бакіка.

За бажанням споживач може вибрати ударостійку, що миється, а також стійку до стирання акрилову фарбу. Якісна акрилова фарба здатна прослужити за своїм призначенням до 10 років.

Коментарів: (0)

avatar
Igris.com.ua Реклама в Ігрісі Авторські права Співпраця з нами Наші вакансії Контакти Новини Напиши редактору

Copyright 2010 - 2016 "Ігріс.com.ua" Розробка та підтримка сайту Движение БорисполяВхід для редакторів

Rambler's Top100