Інтернет-газета ІгрісФото панорама БорисполяПрапор Борисполя
Фото панорама БорисполяПонеділок, 12 вересня 2016, 20:53
» » » Сердечно вітаю усіх із святом – Днем підприємця
Всі новини Бориспіль Кримінал Події в місті Суспільство Культура і освіта Спорт Україна Економіка і бізнес Народні новини

Сердечно вітаю усіх із святом – Днем підприємця

Опубліковано: 06 вересня 2014 о 09:49
Сердечно вітаю усіх із святом – Днем підприємця
Віддаю шану таким енергійним та ініціативним, впевненим у собі і своїх можливостях, талановитим та творчим, адже вільне підприємництво та розвиток приватної ініціативи потребують особливого чуття, свіжих ідей, а головне – відданості та праці. Завдяки вашій енергії розвивається економіка України та Дніпропетровської області, завдяки вашим зусиллям всі ми маємо змогу отримувати різноманітні товари і послуги. Ваша діяльність в регіоні сприяє подальшому процвітанню різних сфер – виробництва, торгівлі, транспорту, будівництва, наданню послуг.

Ви здійснюєте вагомий внесок у вирішення багатьох соціальних проблем, надаючи землякам можливість належного працевлаштування і отримання гідного заробітку, займаєтесь благодійністю.
Тож, дозвольте від щирого серця подякувати вам за працю, наполегливість, витримку та ентузіазм, з якими ви провадите свою діяльність та проявляєте себе у різних сферах нашого життя.
Щиро бажаю всім, хто веде свій бізнес відкрито і чесно, стійкого розвитку і стабільності, здійснення найсміливіших ідей та задумів, фінансового благополуччя.
Щастя, здоров’я, миру і злагоди вам і вашим родинам!

З повагою, в.о. начальника ГУ Міндоходів у Дніпропетровській області В.М. Андрухів
Переглядів: 669

Схожі новини:

Всього коментарів: 0
avatar
СВІЖІ НОВИНИ
Igris.com.ua Реклама в Ігрісі Авторські права Співпраця з нами Наші вакансії Контакти Новини Напиши редактору

Copyright 2010 - 2016 "Ігріс.com.ua" Розробка та підтримка сайту Движение БорисполяВхід для редакторів

Rambler's Top100