Інтернет-газета ІгрісФото панорама БорисполяПрапор Борисполя
Фото панорама БорисполяПонеділок, 12 вересня 2016, 23:18
» » » Пільги ветеранам війни по сплаті податків. Запитували - відповідаємо
Всі новини Бориспіль Кримінал Події в місті Суспільство Культура і освіта Спорт Україна Економіка і бізнес Народні новини

Пільги ветеранам війни по сплаті податків. Запитували - відповідаємо

Опубліковано: 18 червня 2010 о 09:21
Пільги ветеранам війни по сплаті податків. Запитували - відповідаємо
Пільги ветеранам війни по сплаті податків. Запитували – відповідаємо.

До Бориспільської об’єднаної державної податкової інспекції надходять звернення від ветеранів війни стосовно пільг по сплаті податків, якими вони мають право користуватися, а саме:

Яким законодавчим актом визначено правовий статус ветеранів війни?

Правовий статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту визначає Закон України від “ Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” (далі ЗаконІ). До ветеранів війни належать: учасники бойових дій, інваліди війни, учасники війни.

Чи звільняються від сплати податку з доходів фізичних осіб із заробітної плати ветерани війни?
Оподаткування доходів фізичних осіб здійснюється згідно Закону України “ Про податок з доходів фізичних осіб” (далі – Закон). Відповідно до Закону платники податку, які належать до ветеранів війни – учасників бойових дій під час Другої світової війни або є особами, які у той час працювали в тилу, при додержанні встановленого рівня нарахованої заробітної плати мають право на застосування податкової соціальної пільги. У 2010 році розмір цієї податкової соціальної пільги становить 869 гривень і застосовується лише, коли граничний розмір нарахованої заробітної плати становить 1220 гривень.

Які пільги зі сплати земельного податку для ветеранів війни?
Ветеранам війни надаються пільги по сплаті земельного податку на одну земельну ділянку кожного виду в межах норм, установлених Земельним кодексом , а саме:
для ведення особистого селянського господарства – не більше ніж 2 га;
для садівництва – не більше ніж 0,12 га;
для будівництва й обслуговування житлового будинку, господарських будинків і споруджень (присадибна ділянка) у селах – не більше ніж 0,25 га, у селищах – не більше ніж 0,15 га;
у містах – не більше ніж 0,10 га;
для індивідуального дачного будівництва – не більше ніж 0,10;
для будівництва індивідуальних гаражів – не більше ніж 0,01 га.

Чи звільняється ветеран війни від сплати земельного податку по декількох земельних ділянках?
Слід зазначити, що якщо ветеран війни має декілька земельних ділянок, то він звільняється від сплати земельного податку лише за одну ділянку щодо кожного виду користування.
Якими пільгами зі сплати податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів мають право користуватися ветерани війни?
Ветерани війни – власники транспортного засобу звільняються від сплати транспортного податку щодо одного легкового автомобіля (мотоколяски) з об’ємом циліндрів двигуна до 2500 кубічних сантиметрів або одного мотоцикла з об’ємом циліндрів двигуна до 750 квадратних сантиметрів, чи одного човна моторного або катера (крім спортивного) з довжиною корпусу до 7,5 метра.
Пащенко Ю.Г.
Начальник Бориспільської ОДПІ

ОГОЛОШЕННЯ
ШАНОВНІ ЗЕМЛЕВЛАСНИКИ ТА ЗЕМЛЕКОРИСТУВАЧІ М.БОРИСПОЛЯ!

БОРИСПІЛЬСЬКА ОБ’ЄДНАНА ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА ІНСПЕКЦІЯ ЗАПРОШУЄ ГРОМАДЯН ДО ПОДАТКОВОЇ ІНСПЕКЦІЇ (КАБІНЕТ №5, 1 ПОВЕРХ) ДЛЯ ОТРИМАННЯ ПОДАТКОВИХ ПОВІДОМЛЕНЬ ПО СПЛАТІ ЗЕМЕЛЬНОГО ПОДАТКУ З ФІЗИЧНИХ ОСІБ ТА ОРЕНДНОЇ ПЛАТИ.

БОРИСПІЛЬСЬКА ОДПІ

Переглядів: 4000

Схожі новини:

Всього коментарів: 0
avatar
СВІЖІ НОВИНИ
Igris.com.ua Реклама в Ігрісі Авторські права Співпраця з нами Наші вакансії Контакти Новини Напиши редактору

Copyright 2010 - 2016 "Ігріс.com.ua" Розробка та підтримка сайту Движение БорисполяВхід для редакторів

Rambler's Top100