Інтернет-газета ІгрісФото панорама БорисполяПрапор Борисполя
Фото панорама БорисполяПонеділок, 17 жовтня 2016, 14:33
» » » Медичний центр "Медіан"
Всі новини Бориспіль Кримінал Події в місті Суспільство Культура і освіта Спорт Україна Економіка і бізнес Народні новини

Медичний центр "Медіан"

Опубліковано: 09 квітня 2011 о 18:04
Медичний центр
Наша мета – базові медичні послуги за доступною ціною.

З нового року в Борисполі на вулиці Головатого розпочала свою роботу нова приватна клініка «Медіан». Хоча лікарський прийом відкрився тільки зараз, спеціалісти клініки відомі жителям міста більше трьох років. В основному лікарі виїжджали з Києва до застрахованих пацієнтів, зараз керівництво клініки прийняло рішення зробити доступною якісну медичну допомогу для всіх жителів міста, хто на даний час не має медичної страховки. Бориспільски відділення є філєю київської клініки, тобто ми не починаємо з початку, а пропонуємо Бориспільчанам готову модель надання медичної допомоги, яка добре зарекомендувала себе протягом 7-и років роботи центральної клініки «Медіан» в м. Києві.

Наша основна мета – надання базових медичних послуг за доступною ціною. Тобто ми пропонуємо найбільш поширені медичні послуги, які з різних причин важкодоступні жителям міста – консультації педіатра, сімейного лікаря, консультації лікарів на дому, консультації гінеколога, уролога, невролога та інших спеціалістів. Також в нашому центрі консультують спеціалісти практично всіх профілів – кардіолог, гастроентеролог, нефролог, дерматолог, маммолог, онколог, венеролог, ендокринолог, ЛОР, хірург, проктолог, судинний хірург.

Новинкою для Борисполя стала служба забору аналізів на дому, яка вже кілька років користується успіхом у Киян. При чому ціна за виїзд практично дорівнює вартості таксі в одну сторону по місту – 30 грн.

Ще однією особливістю є потужна власна лабораторія, тобто ми маємо змогу контролювати якість аналізів, а не довірятися іншій лабораторії, як це зазвичай буває. Забір крові у дітей для проведення загального аналізу крові ми проводимо з пальчика, тоді як у інших лабораторіях для цього використовують венозний забір. Наша лабораторія знаходиться в центральній клініці м. Києва, і виконує понад 600 видів аналізів. Лабораторія нашого медичного центру являє собою злагоджену систему, де гармонійне поєднання високоточних автоматичних аналізаторів та вміння досвідчених лікарів-лаборантів дозволяє виявити першопричину захворювання та надає можливість проведення комплексного моніторингу процесу лікування на усіх його етапах.
Всебічне дослідження функціонального стану організму з використанням гематологічних, біохімічних та імунологічних показників значно підвищує ефективність лікування та є запорукою успішної роботи наших лікарів, адже Ваше здоров’я – наша найкраща винагорода

Також нашою особливістю є лояльна цінова політика – ми економимо на яскравій рекламі, глянцевих проспектах, промо-акціях та ін. Переважна більшість наших лікарів – спеціалісти провідних Київських клінік. Консультації доступні за попереднім записом. Лікарі базових спеціальностей – сімейні, педіатри, терапевти – приймають щодня.

Якщо у Вас чи Вашої дитини є проблема, і Ви вагаєтесь, до якого спеціаліста вам звернутися – проконсультуйтесь у наших сімейних лікарів, вони допоможуть розібратися у будь-якій ситуації.

Знайти нас можна за адресою: м. Бориспіль, вул. Головатого, 89, офіс 4. тел. 45-46-1, 45-46-2.

Переглядів: 3782

Схожі новини:

Всього коментарів: 1
avatar
1 Анжеліка Батечко • 19:04, 15 жовтня 2014
Чекаємо вас у нашому центрі
avatar
СВІЖІ НОВИНИ
Igris.com.ua Реклама в Ігрісі Авторські права Співпраця з нами Наші вакансії Контакти Новини Напиши редактору

Copyright 2010 - 2016 "Ігріс.com.ua" Розробка та підтримка сайту Движение БорисполяВхід для редакторів

Rambler's Top100