Інтернет-газета ІгрісФото панорама БорисполяПрапор Борисполя
Фото панорама БорисполяПонеділок, 12 вересня 2016, 16:46
» » » Які російські канали заборонені в Україні і які провайдери плюють на заборону
Всі новини Бориспіль Кримінал Події в місті Суспільство Культура і освіта Спорт Україна Економіка і бізнес Народні новини

Які російські канали заборонені в Україні і які провайдери плюють на заборону

Опубліковано: 21 серпня 2014 о 23:26
Які російські канали заборонені в Україні і які провайдери плюють на заборону
14 заборонених в Україні російських телеканали повинні припинити віщати в публічних і приватних внутрішніх кабельних мережах! Міністром МВС Арсеном Аваковим підписано наказ №840 від 19.08.2014 про спільні дії МВС і Національної Ради з телебачення і радіомовлення з метою контролю за дотриманням законодавства у сфері тимчасової заборони на мовлення російських телеканалів які пропагандують війну і насильство в Україні. Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" пише радник міністра МВС Антон Геращенко.

В рамках цього наказу, територіальні підрозділи МВС аж до дільничних міліціонерів повинні будуть сприяти Національній раді з ТБ і ТР у виявленні кабельних операторів які не виконують рішення Національної Ради про припинення трансляції на території України 14 заборонених в установленому Законом порядку російських телеканалів.

Ті кабельні оператори, які в порушення рішень судів та Нацради будуть викриті в трансляції заборонених російських телеканалів - будуть притягнуті до відповідальності відповідно до чинного законодавства України.

Також територіальні підрозділи МВС будуть моніторити трансляцію заборонених російських телеканалів в внутрішніх кабельних мережах в громадських будівлях усіх форм власності - школах, лікарнях, готелях, будинках відпочинку з вимогою відключити мовлення тих російських каналів, які вказані у рішенні.

МВС нагадує, що перше, що зробила Російська Федерація в ході злочинної анексії Криму, це було відключення Українських телеканалів і включення російських. Також на території Російської Федерації в кабельній мережі не віщає жоден український телеканал.

Україна як незалежна суверенна держава може і повинна захищати свій інформаційний простір від інформаційної агресії з боку РФ, яке цілеспрямовано розпалює ненависть і ворожнечу між українськими громадянами.

Результат цього - терористична війна на Донбасі розв'язана за прямої участі заборонених нині російських телеканалів.

МВС закликає директорів державних та комунальних установ, а також власників готелів, санаторіїв і будинків відпочинку в добровільному порядку, не чекаючи візиту працівників правоохоронних органів, відключити мовлення в своїх внутрішніх мережах заборонених в установленому законом порядку російських телеканалів.

«Моя позиція з наведення ладу в інформаційній сфері була заявлена ​​на брифінгу з питань Національної безпеки в інформаційному агенстві «Укрінформ», - написав Геращенко.
Переглядів: 818
Всього коментарів: 0
avatar
СВІЖІ НОВИНИ
Igris.com.ua Реклама в Ігрісі Авторські права Співпраця з нами Наші вакансії Контакти Новини Напиши редактору

Copyright 2010 - 2016 "Ігріс.com.ua" Розробка та підтримка сайту Движение БорисполяВхід для редакторів

Rambler's Top100