Інтернет-газета ІгрісФото панорама БорисполяПрапор Борисполя
Фото панорама БорисполяПонеділок, 12 вересня 2016, 21:14
» » » Як правильно просувати посилання на форумах
Всі новини Бориспіль Кримінал Події в місті Суспільство Культура і освіта Спорт Україна Економіка і бізнес Народні новини

Як правильно просувати посилання на форумах

Опубліковано: 02 лютого 2011 о 12:21
Як правильно просувати посилання на форумах
Як відомо, один з найбільш популярних і простих способів просування посилання - це постинг на форумах. Багато учасників партнерських програм з цього і починають. Реєструються на форумах і завалюють їх своїми реф. посиланнями.

Однак, часто трапляється так, що постів написано дуже і дуже багато, а от результат або нульовий, або близький до цієї позначки.

Переходів по реф. посиланням зовсім мало, замовлень - і того менше. А частина посад ще й видалено злісними модераторами! ..

Чому ж виходить саме так?

Адже скрізь пишуть, що постинг на форумах - один з найпростіших і ефективних способів просування партнерської посилання!

Черговий обман?

Ні, це не обман. Постинг на форумах дійсно може принести істотну віддачу. Але станеться це лише в тому випадку, якщо будуть дотримані всі основні правила постінгу. В іншому випадку описана вище ситуація неминуча.

А правила, які просто необхідно дотримуватися, наступні:

1. Вибирайте виключно тематичні форуми.

Якщо партнерська програма, в якій ви берете участь, присвячена, приміром, сайтобудування, то безглуздо розміщувати реф. посилання на форумах, де обговорюються питання садівництва, виховання дітей, подорожі по країнах світу і т.п.

Навіть якщо ці форуми обалденно популярні, якщо їх переглядають мільйони відвідувачів на добу, результат буде нульовим, або дуже близьким до цієї позначки.

Ваш пост на таких форумах буде сприйматися виключно як спам, як нав'язлива реклама. І навіть якщо його не видалять модератори, мало хто з відвідувачів форуму буде звертати на нього увагу і переходити по вашому посиланню.

Вибирати для постінгу потрібно тільки форум тієї ж тематики, що і ваша партнерка. Якщо ж таких форумів немає, то зупиняйтеся на максимально близьких по темі - максимально!

2. Форум повинен бути відвідуваним.

Перед тим, як реєструватися на форумі і будь-що там писати, переконайтеся в тому, що він відвідуємо, що його читають.

У мережі сьогодні дуже багато мертвих форумів, які або взагалі ніким не відвідуються, або періодично скануються роботами-пошуковиками. На таких форумах немає сенсу публікуватися, це лише марна трата часу.

Ваш пост повинні побачити люди, а не роботи. І цих людей має бути якомога більше.

Вибирайте найбільш Популярні форуми з вашої тематики, і публікуйте ваші повідомлення у найбільш популярних гілках цих форумів.

3. Не публікуйте голу рекламу!

Ні в якому разі не публікуйте на форумах так звану голу рекламу, тобто повідомлення, в якому є лише ваша реф. посилання і заклик по ній перейти.

Гола реклама сьогодні лише викликає роздратування у тих, хто її бачить. Реклами сьогодні стільки, що вже часом настає зворотна реакція.

До того ж такі пости модератори часто кваліфікують як спам і безжально видаляють. А якщо ви систематично будете залишати подібні пости, ваш акаунт просто заблокують.

4. Будьте порадниками.

А ось радити, коли хтось просить поради, дуже навіть треба!

Якщо ви, приміром, побачили повідомлення, де хтось цікавиться надійним хостингом, а ваша партнерська посилання якраз веде на такий, то ви сміливо можете відгукнутися.

Розкажіть людині про що просувається вами хостингу, перерахуйте всі його вигоди і переваги і дайте посилання.

Такий пост не буде розцінений як реклама, і за вашою посиланням перейде як мінімум один зацікавлена людина.

А якщо тема актуальна, якщо їй цікавляться багато, то і переходів може бути досить багато.

5. Активно спілкуйтеся на тематичних форумах.

Не завжди з'являються можливості вдало щось порекомендувати. Вам же треба постійно просувати вашу реф. посилання. Що ж в такому випадку робити?

Додайте ваше посилання з відповідним текстом у підпис і просто спілкуйтесь на форумі.

Задавайте питання, беріть участь в обговореннях, відповідайте на запитання інших.

Стати активним учасником форуму. Заявіть про себе, як про професіонала на вашу питання, як про експерта.

Люди будуть з інтересом читати ваші пости, цікавитися вашою думкою, прислухатися до нього. І, звичайно ж, вони будуть переходити по вашому посиланню.

І якщо ви добре зарекомендуєте себе, якщо досягнете довіри до вас з боку форумчан, то ви автоматично досягнете довіри і до того продукту, який ви просуваєте по партнерській програмі.

І якщо ви при цьому не будете кривити душею, якщо будете просувати дійсно вартий товар чи послугу, то ви обов'язково досягнете успіху в цій справі.

Такі от не складні правила, які просто необхідно дотримуватися, щоб успішно просувати вашу партнерську посилання на форумах.

Не нехтуйте ними, і успіх обов'язково буде на вашому боці!

Переглядів: 4310

Схожі новини:

Всього коментарів: 0
avatar
СВІЖІ НОВИНИ
Igris.com.ua Реклама в Ігрісі Авторські права Співпраця з нами Наші вакансії Контакти Новини Напиши редактору

Copyright 2010 - 2016 "Ігріс.com.ua" Розробка та підтримка сайту Движение БорисполяВхід для редакторів

Rambler's Top100