Інтернет-газета ІгрісФото панорама БорисполяПрапор Борисполя
Фото панорама БорисполяПонеділок, 12 вересня 2016, 23:30
» » » Громадянам дозволили переводити дачі в житлові будинки
Всі новини Бориспіль Кримінал Події в місті Суспільство Культура і освіта Спорт Україна Економіка і бізнес Народні новини

Громадянам дозволили переводити дачі в житлові будинки

Опубліковано: 06 вересня 2014 о 09:24
Громадянам дозволили переводити дачі в житлові будинки
Верховна Рада України від 2 вересня прийняла Закон, яким визначено порядок переведення в житлові садових і дачних будинків (законопроект № 2336а ).

Також уточнено зміст поняття місця проживання фізичної особи - це житло, в якому особа проживає постійно або тимчасово.

Законом встановлено, що громадяни мають право на переклад дачних і садових будинків, які відповідають державним будівельним нормам, в житлові будинки, - у порядку, визначеному Кабміном. Рішення про переведення дачних і садових будинків у житлові будинки приймається органами місцевого самоврядування. Відповідні зміни внесено до Житлового та Цивільного кодексів та Закону про свободу пересування.

Прикінцевими положеннями передбачено, що тимчасово, до проведення реформи з питань адміністративно-територіального устрою, дачні поселення і садівничі товариства в приміських зонах враховуються за тими населеними пунктами, з якими вони пов'язані в адміністративному або територіальному відношенні.

На цей же час до жителів, об'єднаним постійним проживанням у межах села, селища, міста, що є самостійними адміністративно-територіальними одиницями, також ставляться жителі, які проживають постійно за межами цих адміністративно-територіальних одиниць і житло яких віднесене до відповідного села, селища або міста.
Переглядів: 786
Всього коментарів: 0
avatar
СВІЖІ НОВИНИ
Igris.com.ua Реклама в Ігрісі Авторські права Співпраця з нами Наші вакансії Контакти Новини Напиши редактору

Copyright 2010 - 2016 "Ігріс.com.ua" Розробка та підтримка сайту Движение БорисполяВхід для редакторів

Rambler's Top100