Інтернет-газета ІгрісФото панорама БорисполяПрапор Борисполя
Фото панорама БорисполяПонеділок, 12 вересня 2016, 20:53
» » » Бориспільські боксери привезли з чемпіонату чотири золоті медалі
Всі новини Бориспіль Кримінал Події в місті Суспільство Культура і освіта Спорт Україна Економіка і бізнес Народні новини

Бориспільські боксери привезли з чемпіонату чотири золоті медалі

Опубліковано: 09 лютого 2016 о 11:13
Бориспільські боксери привезли з чемпіонату чотири золоті медалі
У період із 4 по 6 лютого поточного року в місті Біла Церква пройшов щорічний Чемпіонат Київської області з боксу серед школярів 2002-2003 років народження, який проводив відділ Білоцерківської міської ради з питань фізичної культури і спорту. Загалом, поміряться своїми силами на чемпіонат прибуло близько 100 атлетів. Участь у турнірі брали і бориспільські міські команди. Зокрема були вихованці Володимира Лазебника, Михайла Шкорупа, Миколи Степаненка, Сергія Кінаша та Олександра Щибрика.

Так Самсоненко Вячеслав (тренер В.Лазебник) провів три боя і впевнено переміг – перше місце (вагова категорія 50 кг). Інший учень Лазебника – Ковач С. – провів два переможні поєдинки і завоював золото в ваговій категорії 48 кг. Третє золото привіз Настасієнко Д. (тренер М.Шкоруп). Четверте – Гліб Горобець в ваговій категорії 68 кг (тренери Сергій Кінаш та Олександр Щибрик).
– Мої хлопці показали гарні результати, – розповідає Володимир Лазебник. – Особливо порадував виступ Саіда Ковача, який впевнено себе повів і переміг у перших раундах. Також хочу відзначити ще одного свого вихованця – Дениса Муржу. Йому дісталось третє місце, але в нього попереду тренування і, як результат, теж перші місця.

Продовжуючи тему участі наших боксерів і не тільки в подібних змаганнях, варто зазначити, що в більшості вони їздять туди за власний кошт або за сприяння небайдужих людей. Наприклад, на чемпіонат у місті Біла Церква Володимиру Лазебнику допомогли потрапити депутат Бориспільської міської ради Євгеній Грона, підприємець Олександр Прус та Василь Дусанський, які дали кошти на проїзд, проживання, харчування. Не помилимось, якщо кошти так само шукали й інші тренери, і не тільки з Борисполя. Якби не знайшли, не приїхали б, як і всі ті команди, яких не було на цьому чемпіонаті.

На світлині: В.Лазебник та його вихованці Самсоненко В. (ліворуч) і Ковач С. (праворуч)
Переглядів: 175
Всього коментарів: 0
avatar
СВІЖІ НОВИНИ
Igris.com.ua Реклама в Ігрісі Авторські права Співпраця з нами Наші вакансії Контакти Новини Напиши редактору

Copyright 2010 - 2016 "Ігріс.com.ua" Розробка та підтримка сайту Движение БорисполяВхід для редакторів

Rambler's Top100