Інтернет-газета ІгрісФото панорама БорисполяПрапор Борисполя
Фото панорама БорисполяНеділя, 06 листопада 2016, 17:37

Розміщення реклами в Бориспільскій рекламно-інформаційній інтернет-газеті "Ігріс"

Рекламно-інформаційна інтернет газета «Ігріс», це перше електронне видання в місті Бориспіль.

Наші переваги:

- «ІГРІС» доступна 24 години; - простота пошуку в інтернеті; - максимум інформації про місто та район; - максимум рекламних та комерційних пропозицій; - розміщення інформації некомерційної діяльності – БЕЗКОШТОВНО; - максимально доступні ціни; - кількість читачів та споживачів необмежена.

Пропонуємо:

Розміщувати соціальну та комерційну інформацію, акції, новинки, вакансії та інше.

Умови розміщення соціальної інформації.

Кожен мешканець, кореспондент чи організація має можливість безкоштовно надати інформацію про громадську організацію, церкву, політичну партію. Також зробити оголошення про виставки, благодійни акції та інше. Творчі люди можуть попрактикуватися та розмістити у нас свої публікації у рубриці «Народні новини». Ми зацікавлені у будь-якій інформації яка буде коректною та корисною для мешканців міста.

Умови розміщення комерційних пропозицій.

Комерційна інформація розміщується у вигляді міні сайту-візитки у комерційніх розділах, або комерційною статтею в розділі «Економіка і бізнес».

Міні сайт-візитка

Уся інформація надається замовником у електронному вигляді (рекламний баннер або логотип, 4 фотографії (по бажанню), текст (А-4), контактні дані) в одній електронній папці та окремими частинами. Фрагмент мапи з місцезнаходженням Вашої організанії надає газета "Ігріс”. Фото та фрагмент карти міста при натисканні будуть збільшуватись для кращого перегляду.

Розміщення міні сайту-візитки коштує:

150 грн. за 1 місяць. 450 грн. за 3 місяця + бонус*. 850 грн. за 6 місяців + бонус*. 1650 грн. за 12 місяців + бонус*. *Бонус – розміщення комерційної статті в розділі «Новини компаній» - безкоштовно.

Розміщення комерційної статті.

 Комерційна стаття розміщується на головній сторінці та у розділі  «Новини компаній». Можливо доповнювати текст фотографіями та картинками, але не більше 5-ти. Термін розміщення статті необмежений. Текст та фото подаються замовником в електронному вигляді. Розміщення комерційної статті коштує: за домовленістю. 

Уся інформація висилається на e-mail:

gazetaigris@gmail.com, після узгодження з рекламним відділом за телефоном 097-494-77-70.
Igris.com.ua Реклама в Ігрісі Авторські права Співпраця з нами Наші вакансії Контакти Новини Напиши редактору

Copyright 2010 - 2016 "Ігріс.com.ua" Розробка та підтримка сайту Движение БорисполяВхід для редакторів

Rambler's Top100