Інтернет-газета ІгрісФото панорама БорисполяПрапор Борисполя
Фото панорама БорисполяСереда, 09 листопада 2016, 03:53
Авторські права / igris.com.ua
Умови використання матеріалів, розміщених на сайті інтернет-газети "Іграс" igris.com.ua

При використанні сайту igris.com.ua користувач Мережі зобов'язується дотримуватися всі нижченаведені умови використання сайту.

Інтернет-видання (далі - «сайт») igris.com.ua являє собою єдину рекламно-інформаційну базу підприємств, фірм, приватних підприємців міста Борисполя. Всі дані рекламного характеру, надані безпосередньо рекламодавцями.

Сайт igris.com.ua не несе відповідальність за достовірність рекламної інформації і не завжди поділяє думку авторів опублікували яку або інформацію.

1. Користувач Мережі зобов'язується використовувати сайт igris.com.ua тільки в законних цілях.

- Користувач Мережі зобов'язується не направляти куди-небудь через / за допомогою сайту будь-які матеріали, що порушують в тій чи іншій мірі права інших осіб; матеріали, що є незаконними, що містять погрози і образи, що дискредитують, порушують права громадян на приватне життя або публічний порядок, непристойними; а також матеріали, які спонукають інших осіб на протиправну поведінку, яке тягне кримінальну, цивільно-правову та іншу відповідальність або яким-небудь чином порушує положення законодавства.

- Будь-які дії користувача Мережі, які, на думку редакції igris.com.ua, обмежують або перешкоджають здійсненню прав іншого користувача Мережі, що використовує сайт редакції igris.com.ua, не допускаються.

- Користувач Мережі зобов'язується не використовувати сайт igris.com.ua для реклами ресурсів що є конкурентом сайту igris.com.ua, без отримання письмової згоди.

2. Сайт igris.com.ua містить матеріали, що охороняються авторським правом, товарні знаки та інші охоронювані матеріали, включаючи, але не обмежуючись, тексти, фотографії, відеоматеріали, графічні зображення, музичні та звукові твори. При цьому весь зміст сайту igris.com.ua охороняється авторським правом як твір, створений колективним творчою працею відповідно до законодавства України про авторське право і суміжні права.

- Користувач Мережі не має права змінювати, публікувати, передавати третім особам, брати участь у продажу або поступку, створювати похідні продукти або іншим чином використовувати, частково або повністю, зміст сайту igris.com.ua, виняток становлять випадки використання розміщених текстових матеріалів в розділі "Новини".

- Використання будь-яких фотоматеріалів і графічних зображень не допускається без згоди редакції igris.com.ua.

- Користувач Мережі може завантажувати («скачувати») з сайту igris.com.ua матеріали, що охороняються авторським правом, тільки для особистого використання.

- Якщо інше не передбачено законодавством про авторське право і суміжні права, не допускається копіювання, розповсюдження, передача третім особам, опублікування або інше використання в комерційних цілях матеріалів, завантажених з сайту igris.com.ua, без отримання письмового дозволу редакції igris.com.ua або іншого законного власника авторських прав.

- У разі отримання дозволу на копіювання, розповсюдження або опублікування матеріалів сайту, що охороняються авторським правом, таке копіювання, поширення або опублікування не допускається без повідомлення про приналежність авторського права або із зміною або виключенням імені автора та / або товарного знака.

3. Користувач Мережі зобов'язується не завантажувати, розміщувати або іншим чином використовувати на Сайті igris.com.ua небудь матеріали, що охороняються авторським правом, законодавством про товарні знаки, і інші охоронювані матеріали без отримання вираженого дозволу власника авторського права, товарного знака чи іншого права на охоронюваний матеріал. При цьому час доведення того, що матеріали не охороняються авторським правом, лежить на користувача Мережі.

- Користувач Мережі несе одноосібну відповідальність за будь-який збиток, що виникає з порушення авторського права або інших прав на охоронювані матеріали, а також за будь-який збиток, що виникає при завантаженні на сайт igris.com.ua таких матеріалів.

- При завантаженні будь-яких матеріалів в розділи сайту igris.com.ua, для загального користування, користувач Мережі, тим самим, автоматично надає редакції igris.com.ua - або підтверджує, що власник таких матеріалів надав редакції igris.com.ua - безкоштовне , постійне, безвідкличне, невиключне право на використання, відтворення, зміну, редагування, публікування, переклад і розповсюдження таких матеріалів (частково або повністю) у всіх країнах світу і / або включення таких матеріалів в інші твори в будь-якій формі, за допомогою використання будь-яких засобів масової інформації або технологій, які відомі в даний час або можуть бути винайдені в майбутньому, на весь законно можливий термін дії авторського права щодо таких матеріалів.

- Користувач Мережі також дозволяє доступ, перегляд, зберігання або відтворення таких матеріалів іншим користувачам Мережі для особистого використання. Користувач Мережі надає редакції igris.com.ua право редагувати, копіювати, публікувати і поширювати будь-які матеріали, розміщені користувачем Мережі на сайті igris.com.ua.

4. Вищевказані положення передбачають захист інтересів редакції igris.com.ua і третіх осіб, які є ліцензіарами відносно змісту («контенту») сайту igris.com.ua. При цьому всі ці ліцензіари вправі скористатися вищевказаними правами самостійно.
Igris.com.ua Реклама в Ігрісі Авторські права Співпраця з нами Наші вакансії Контакти Новини Напиши редактору

Copyright 2010 - 2016 "Ігріс.com.ua" Розробка та підтримка сайту Движение БорисполяВхід для редакторів

Rambler's Top100