Пропоную роботу, Резюме - Дошка оголошень - Бориспіль, Київ, Україна
Інтернет-газета ІгрісФото панорама БорисполяПрапор Борисполя
Фото панорама БорисполяСубота, 05 грудня 2015, 22:44

ОГОЛОШЕННЯ

Додати оголошення  :  Всього оголошень (10) Рубрики
Дошка оголошень » Пропоную роботу
Резюме, Ищу работу бухгалтер, экономист, администратор офиса. Опыт работы 5 лет - менеджер по персоналу, 10 лет бухгалтер
Резюме, Шукаю роботу за спрямуванням "викладач психології" у ВНЗ, освіту здобув у НПУ ім М.П. Драгоманова, за напрямком "практична психологія", на базі ОКР "Магістр". Досвід роботи на посаді практичного психолога у дошкільному навчальному закладі м. Києва - 2 роки. Володію навичками ведення професійної документації, надання професійної допомоги усім віковим категоріям та професійної рефлексії.
Резюме, Догляну вашу дитинку віком від 1 місяця. Маю великий досвід роботи з дітьми різного віку. Є рекомендації. Можливо цілодобово .
Резюме, Закончила Киевский национальный торгово-экономический университет у 2014 году за специальностью маркетинг на рынку товаров та услуг. Получила диплом магистра. Также имею диплом младшего специалиста по "Комерческой деятельности". Хочу найти хорошую,в сфере маркетингу, роботу(мерчендайзер, кладовщик) с графиком роботы с 8.00 до 17.00, суббота,воскресение - выходные. Имею опыт роботы: 1 год продавцом-консультантом на Дарынке, 2 мес. за касовым апаратом в ТОВ "Ашан".
Резюме, Полк міліції спеціального призначення ГУМВС України в місті Києві запрошує для проходження служби в органах внутрішніх справ. Приймаються особи які мають середню, середню спеціальну або вищу освіту, характеризуються за місцем проживання, навчання та проходженням служби з позитивної сторони. Бажаючі направляються на навчання до вищих навчальних закладів системи МВС на безкоштовну форму оплати. Гуртожиток та реєстрацію в місті Києві гарантуємо.Особи, які зараховані на службу в ОВС звільняються від строкової служби в Збройних Силах України, в зону АТО не відправляєм. Співробітники міліції мають пільги безкоштовного проїзду в громадському транспорті, безкоштовно забезпечуються форменим одягом, правом безкоштовного лікування співробітників та членів їх сімей в лікувальних закладах МВС, правом отримання пенсії при загальному стажу роботи 25 років. Графік роботи доба через дві.Заробітна плата вища на 15% від інших підрозділів системи МВС та складає на першрму році служби від 3200 до 3500 гривень на місяць.
Резюме, Судебный юрист, диплом Киевского Университета внутренних дел. Опыт работы 10 лет, специализация по гражданскому, хозяйственному, трудовому, наследственному, семейному праву. Судебная практика, регистрация предприятий. По совместительству, разовую или свободный график работы. Женщина 38 лет. тел: (098) 586-30-44
Резюме, Закінчила Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана, спеціальність – облік і аудит в АПК. Отримала диплом бакалавра, а надалі планую отримати диплом магістра на заочній формі навчання. Хочу знайти хорошу, в сфері економіки, роботу (помічник бухгалтера, менеджер) тел. +380933617832
Резюме,
Расклеиваю объявления, распространяю рекламную продукцию. т 066-308-96-37
Резюме, НАУ, 4 курс, заоч.
Имею опыт работы в разных сферах (продажи, услуги, реклама). Активная жизненная позиция. Есть свои бизнес-идеи, которые требуют инвестиций.
22 года.
Рассмотрю все предложения!
Резюме сброшу на имейл.
Тел.: О938365373. Артём.
Резюме, Главный бухгалтер, бухгалтер в торговле и сфере услуг на полную или неполную занятость.
-----------------
Ивасенко Валентина
Телефон: 0976644556

Додати оголошення   Сторінки:
Вакансія
Резюме

Новини бізнесу
Літо наближається - подбайте про ліцензію на торгівлю пивом
Сердечно вітаю усіх із святом – Днем підприємця
Порошенко підписав зміни до держбюджету і Податкового кодексу
НБУ дозволив банкам знищувати готівку
У п'ятницю, 25 червня Бориспільські податківці надаватимуть електронні ключі платникам податків
Платниками Бориспільщини за І півріччя 2014 року сплачено до бюджету 425,6 мільйонів гривень
Податок на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки
Штраф за несвоєчасну сплату податку на нерухоме майно
Податкова знижка: запитували - відповідаємо
З 1 липня змінюються ставки податку на доходи фізичних осіб при отриманні пасивних доходів

Igris.com.ua Реклама в Ігрісі Авторські права Співпраця з нами Наші вакансії Контакти Новини Напиши редактору

Copyright 2010 - 2015 "Ігріс.com.ua" Розробка та підтримка сайту Движение БорисполяВхід для редакторів

Rambler's Top100